Jako přímí dovozci Vám garantujeme nejniží ceny v ČR!

Garance se týká vybraného sortimentu pro zahradní jezírka, jehož jsme přímí dovozci (OASE, Pontec a Aqua Nova). V případě, že najdete lepší nabídku, kontaktujte nás. Na akční zboží, výprodejové akce se sleva nevztahuje.

Vyhledávání:Slevy:

Zaregistrujete-li se u nás, bude vám automaticky přiznána sleva.
Velkoobchodní ceník na vyžádání pro zahradní centra, obchodníky a slevy pro realizátory při nákupu na IČO.

Zákaznická linka:

774 416 401
po - pá 9:00-17:00

prodejna@averecord.cz
Osobní odběry viz kontakty


Autorizovaný prodejce OASE

Soutěž

Soutěž jízda s Tetrou

Dovážíme

Oase Pontec Záruka čisté vody
Nákup na splátky - zahradní technika
Terarijní box Cricket Pen ExoTerra L

Terarijní box Cricket Pen ExoTerra Lke stažení (návody, přílohy apod.):

Terarijní box Cricket Pen ExoTerra L

pla107-PT2287

kód výrobce: terarijní box na cvrčky, faunaboxy, plastové boxy na terarijní zvířata

cena (vč. DPH): 460.00 Kč

odpovědnost za vady: 24.00 měs.

skladem u nás
odesíláme 1-2 pracovní dny, k vyzvednutí po vyzvánírozměry (v,š,h): 0.00, 0.00, 0.00

Faunabox Cricket Pen ExoTerra L je přenosný průhledný plastový box na zvířata. Box je vybaven trubkami na živou potravu pro terarijní zvířata. Exo Terra Cricket Pen je ideální pro bydlení drobných terarijních zvířat a současně i jejich jednoduché krmení živými cvrčky. Cvrčci mají raději tmavé prostory a snadno prolézají trubkami, které jim poskytují úkryt, takže je snadné použít trubky jako dávkovače. Trubky zůstanou na svém místě i po sejmutí víka, což umožňuje snadný přístup a menší šanci na jejich únik.
Přenosný průhledný plastový box s dávkovačem pro přechování, ošetřování a podávání cvrčků.
Kompletní sada péče o cvrčky.
Součástí je miska na vodu a krmivo pro cvrčky. Další krmení pro cvrčky BEAPHAR Cricket Water nebo BEAPHAR Cricket Feed pro cvrčky můžete také dokoupit.

Cvrčci by měli být chováni v dobře větrané místnosti o teplotě v rozmezí 21-24°C s nízkou vzdušnou vlhkost. Vlhkost a teplotu můžete měřit díkyterarijnímu vlhkoměru a teploměru Rept-O-Meter , které lze dokoupit. Udržujte zásobník mimo dosah slunečních paprsků a chladného vzduchu. Vždy udržujte zásobník v čistotě a suchu. Cvrčci by vždy měli mít dostatečnou zásobu kvalitního krmiva a vody, obojí umístěte do přiložených nádobek. Cvrčci nemohou mít přístup k otevřené vodě. Přiložený molitan zabraňuje utonutí cvrčků.

Rozměry: 30 x 20,5 x v.19,5 cm'

Dotaz nelze provést - seznam: You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near ''PLA107-PT2102'')' at line 1